Ostatnio online 49 Wgrane zdjęcia 183270
Ten serwis używa ciasteczek (cookies)
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.   Możesz przeczytać naszą politykę cookies.
OK, Rozumiem

Gej randki na kumpello

Poznaj nowoczesny i bezpieczny serwis społecznościowy dla gejów

Kumpello Mobile

Nowocześnie!

Kumpello stawia krok w nowoczesność: prosty interfejs, krótsze czasy oczekiwania, usługi w czasie rzeczywistym, darmowa apka na telefony Android, telefony iPhone i strona dla urządzeń mobilnych. Nad modernizacją serwisu pracuje stały zespół programistów.

WRG

Radar

Kumpello umożliwia Ci przeglądanie użytkowników w najbliższej okolicy. Oczywiście przy pełnym poszanowaniu Twojej prywatności. Najlepsze: nie potrzebujesz drogiego smartfona, aby skorzystać z tej funkcji. Radar dla wszystkich!

Dyskrecja i bezpieczeństwo

Komunikacja z portalem szyfrowana, nikt Cię nie podsłucha. Udostępniamy także dyskretną stronę logowania, pozbawioną logotypu oraz reklam. Wysyłamy neutralne wiadomości e-mail. Wskaźnik wiarygodności pomoże Ci w doborze osób godnych zaufania. Przeczytaj także nasz krótki poradnik na temat spotkań z osobami poznanymi przez internet.

Fotki, fotki, fotki...

Na kumpello możesz się łatwiej i bezpieczniej zaprezentować. Wgrywaj fotki z dysku, kamerki oraz telefony za pomocą MMSa. Wysyłaj prywatne zdjęcia i udostępniaj je użytkownikom spoza kumpello bezpieczniejszym, jednorazowym odnośnikiem.

Kumpellomat

Nawiązywanie kontaktów nigdy nie było prostsze. Jeśli chcesz, to kumpello przejmie inicjatywę i umówi Cię na... na co chcesz. Do spotkania dojdzie oczywiście tylko w przypadku zgodności.

Love of the week

Nie szukaj - daj się znaleźć! Kumpello podpowie Ci, kto spełnia kryteria Twojej "miłości tygodnia" i choć tej rekomendacji nie należy traktować zbyt poważnie, to kto wie... Nie trać okazji i zagraj w "Love of the week".

Odwiedź także: