Ostatnio online 33 Wgrane zdjęcia 183218
INFO dla użytkowników poczty na Gmail, wp.pl i o2.pl:
Jeżeli podczas rejestracji nowego konta nie możesz odnaleźć maila z linkiem aktywacyjnym - poszukaj go w zakładce "Inne" tzw. segregatora (w górnej części skrzynki odbiorczej, po prawej stronie) lub sprawdź folder "Spam".

Gej randki na kumpello

Poznaj nowoczesny i bezpieczny serwis społecznościowy dla gejów

Kumpello Mobile

Nowocześnie!

Kumpello stawia krok w nowoczesność: prosty interfejs, krótsze czasy oczekiwania, usługi w czasie rzeczywistym, darmowa apka na telefony Android, telefony iPhone i strona dla urządzeń mobilnych. Nad modernizacją serwisu pracuje stały zespół programistów.

WRG

Radar

Kumpello umożliwia Ci przeglądanie użytkowników w najbliższej okolicy. Oczywiście przy pełnym poszanowaniu Twojej prywatności. Najlepsze: nie potrzebujesz drogiego smartfona, aby skorzystać z tej funkcji. Radar dla wszystkich!

Dyskrecja i bezpieczeństwo

Komunikacja z portalem szyfrowana, nikt Cię nie podsłucha. Udostępniamy także dyskretną stronę logowania, pozbawioną logotypu oraz reklam. Wysyłamy neutralne wiadomości e-mail. Wskaźnik wiarygodności pomoże Ci w doborze osób godnych zaufania. Przeczytaj także nasz krótki poradnik na temat spotkań z osobami poznanymi przez internet.

Fotki, fotki, fotki...

Na kumpello możesz się łatwiej i bezpieczniej zaprezentować. Wgrywaj fotki z dysku, kamerki oraz telefony za pomocą MMSa. Wysyłaj prywatne zdjęcia i udostępniaj je użytkownikom spoza kumpello bezpieczniejszym, jednorazowym odnośnikiem.

Kumpellomat

Nawiązywanie kontaktów nigdy nie było prostsze. Jeśli chcesz, to kumpello przejmie inicjatywę i umówi Cię na... na co chcesz. Do spotkania dojdzie oczywiście tylko w przypadku zgodności.

Love of the week

Nie szukaj - daj się znaleźć! Kumpello podpowie Ci, kto spełnia kryteria Twojej "miłości tygodnia" i choć tej rekomendacji nie należy traktować zbyt poważnie, to kto wie... Nie trać okazji i zagraj w "Love of the week".

Odwiedź także: